Slajd 2 Slajd 1

WÓZKI WIDŁOWE ATLET

Celem naszej firmy jest kompleksowa obsługa naszych klientów w zakresie dostarczania nowoczesnych rozwiązań z zakresu logistyki magazynowej.

Wybór odpowiedniego środka transportu wewnętrznego do obsługi magazynu ma istotny wpływ czas i koszt wykonywanych operacji. 

 

 

ATLET jest szwedzkim producentem wózków widłowych. W jego ofercie znaleźć można modele czołowe z przeciwwagą, magazynowe i systemowe, a także systemy przeznaczone do transportu poziomego. Wszystkie produkty tej marki zaprojektowane są wg nowoczesnej koncepcji modułowej, co korzystnie wpływa na ich wydajność i ogranicza przy okazji zużycie części eksploatacyjnych. Dzięki temu serwis mobilny może przewozić ograniczoną do minimum ilość części zamiennych, co skraca czas naprawy i obniża koszty.

Pojazdy tego producenta zostały wyposażone w system stabilizacji S3, który pomaga operatorowi w sterowaniu i wpływa korzystnie na jego bezpieczeństwo. Wózki widłowe tego typu posiadają również system diagnostyki ATC. Ta technologia diagnozy umiejscowiona została w kabinie. Firma Atlet zadbała również o to, by dzięki odpowiedniemu panelowi sterowania można było szybko i rzetelnie ustalić stan techniczny maszyny.

     
 

Oferujemy również serwis wózków widłowych NISSAN FORKLIFT. Firma ta rozpoczęła produkcję w 1957 roku. Przedsiębiorstwo rocznie wykonuje 30 000 maszyn w niemal 700 specyfikacjach, zarówno na zamówienia seryjnie, jak i indywidualne. Pojazdy serii DX2 zostały zaprojektowane do pracy w najtrudniejszych warunkach i zdobyły na całym świecie uznanie za swoją trwałość i niezawodność. Ergonomiczne usytuowanie panelu sterowania ułatwia pracę operatorowi, a amortyzowana kabina zapewnia wygodę użytkowania. Dodatkowo konstrukcja pojazdu została zaprojektowana tak, by zapewnić pracownikowi doskonałą widoczność, co pozwala na bezpieczne wykonywanie wszystkich czynności. Dzięki seryjnemu zastosowaniu trójdrożnego katalizatora spalin, wózki widłowe serii DX2 pracują zgodnie ze światowymi normami dotyczącymi emisji spalin. Zastosowane rozwiązania pozwalają na użytkowanie widlaków Nissan w firmach z branży spożywczej, farmaceutycznej a nawet elektronicznej.

     
 

Czterokierunkowy pojazd bocznego załadunku Combilift spełnia jednocześnie funkcję wózka widłowego. Pojazd umożliwia zmianę kierunku jazdy bez konieczności skręcania po łuku. Wystarczy sam obrót sterowanych hydraulicznie kół. Dzięki takim możliwościom maszyna może bez problemów pracować nawet w wąskim korytarzu roboczym, transportując długie, ograniczające ilość niezbędnej do ruchu przestrzeni, elementy: profile, rury czy deski. Combilift jest produkowany w przedziale udźwigu 2,5 - 14,0 ton.

     
 

Serwis wózków widłowych Aisle Master ze skrętną głowicą roboczą podnoszącą ładunek to również nasza specjalność. Maszyny te są cenione za wytrzymałość i niezawodność, jednak jak wszystkie pojazdy wymagają przeglądów i drobnych napraw, by prawidłowo funkcjonować. Maszyny tej marki niezbędne są wszędzie tam, gdzie standardowe pojazdy transportu wewnętrznego nie mogą być użyte ze względu na swoje parametry techniczne, uniemożliwiające pracę w ograniczonej przestrzeni. System opierający się na skrętnej kolumnie masztu pozwala zaoszczędzić miejsce, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać przestrzeń magazyny.

     
 

Terenowe wózki widłowe AUSA przystosowane są do pracy w bardzo trudnych warunkach gruntowych. Wykorzystuje się je na tartakach, placach budowy, a także przy zbiorach upraw.

     
 

Nasza firma kładzie ogromny nacisk na to, by obsługujący klientów pracownicy byli uprzejmi i komunikatowi, a także aby udzielali rzetelnych informacji. Nasz serwis wózków widłowych marki Atlet i innych producentów to miejsce, w którym personel wciąż podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w różnego rodzaju szkoleniach i kursach. Nasza obsługa serwisowa jest więc szybka i sprawna. Koszty podjęcia z nami współpracy są przystępne, dlatego warto skorzystać z naszej oferty.

 

 

 

Przedsiębiorstwo Amar prowadzi profesjonalny gwarancyjny i pogwarancyjny serwis wózków widłowych różnych marek, w tym wyprodukowanych przez firmę Atlet. Przygotowujemy je do odbioru technicznego, zarówno w kwestii sprawności pojazdu, jak i skompletowania odpowiedniej dokumentacji rejestracyjnej. Zajmujemy się przeglądem i wymianą ogumienia oraz montażem dodatkowego osprzętu. Oferujemy również doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniego modelu, który sprawdzi się w transporcie wewnętrznym w konkretnej hali magazynowej. Pracownicy naszego serwisu wózków widłowych to doświadczeni specjaliści, którzy pracują w branży logistycznej od wielu lat. Dzięki temu szybko realizują oni każde zlecenie. Koszty wykonywanych przez nas napraw i przeglądów nie są wysokie, dlatego naprawdę warto podjąć z nami współpracę.

 

Serwis gwarancyjny oferowanych urządzeń.

Serwis pogwarancyjny wózków widłowych innych marek.

Sprzedaż części zamiennych i wyposażenia dodatkowego.

Kontakt z nami:

ul. Osiedlowa 24

80-298 Gdańsk

Serwis  Tel. 535 535 186

Biuro    Tel. 881 522 622

amar@amar-logistyka.com.pl